Kvantové konstelace

Článek jsem psala v roce 2017.


Jsou fenoménem nové doby.
S konstelacemi mám již téměř dvacetiletou praxi, studovala jsem u vynikajících světových učitelů, prošla jsem mnoha konstelacemi jako klientka i jako zástupce. A provedla jsem své klienty za 17 let praxe stovkami či spíše tisíci konstelacemi.
Doposud jsem se v žádné formě nesetkala ani neslyšela o kvantové konstelaci.
V konstelacích je vždy vnitřní pohyb - od místa, kde se nacházím (a proč přicházím na konstelace) k místu pochopení, uvolnění, smíření, propojení, k lásce. Známe konstelace, pohyby duše a pohyby ducha. Intenzita, síla, hloubka a blažená propojenost a sjednocení v nich graduje. A je tam vždy pohyb ...
A nyní jsem byla svědkem spolu s dalšími mými klienty kvantového skoku, přeměny během sekundy.

Klientka zadávala konstelační téma - zharmonizování svého partnerského vztahu. A během sdílení, co ji trápí a co si přeje, se to stalo. Prostorem, ve kterém jsme se všichni nacházeli, proběhla energetická vlna a práce byla hotová. Konstelace, která může trvat i hodiny, byla dokončená. Skončila dřív, než začala. Všichni přítomní jsme se rázem nacházeli ve vysokých vibračních frekvencích. Klientka se s porozumněním dívala na své dřívější postoje a vzorce, které ji limitovaly. Byla smířená a v hlubokém propojení. Vnímala své partneství v širokých souvislostech. Šťastně podotkla: "To jsem si vždy přála."


Zázraky se dějí ne v rozporu s přírodou, nýbrž v rozporu s tím, co o ní víme.

Dodatek v roce 2022:

To, co zde popisuji, se stává stále častěji.

Nazývám to

Přepis Milostí.

Žít v srdci