"Pochvaly jsou dary blahobytu."

Luise Hay


Děkuji. Děkuji. Děkuji.


Napsali jste

Ještě jednou vám z celého sdrce děkuji za nesmírně katarzní konstelaci. Očekávala jsem plno věcí - nakonec konstelací jsem se neúčastnila poprvé, ale ty sféry, kterých jste dosáhla Vy, to se nepodařilo dosud nikomu. Jste obdařená od Pána Boha. Děkuji. Vděčná

Jana

Hali, jestli jsem za něco vděčná, tak za to, že jsem k tobě našla cestu, abych ji našla k sobě.

Lenka

Ahoj Halko, mohu říci, že tvé konstelace mne opravdu přivedly k očištění a ke šťestí.

Nikola

Chci za sebe moooc poděkovat. Jsi pro mě inspirací a pohlazením pro duši ... i pravdou, kterou bych někdy raději nešlyšela, ale která nakonec vždycky pomůže.

Dana

Halko, po nádherné konstelaci s Tebou se mi zase vrací radost ze života a dějí se věci.

Matea

Moc Ti děkuji za všechno, co pro mě (pro nás všechny) děláš! Jsem šťastná, že JSI.

Alena 


Halko, děkuji za Tvůj přínos do mého života!

Pavel

Naše milovaná Halko, každý den jsem vděčná a děkuji za svého syna - tento převeliký dar, který nám byl seslán. Zároveň děkujeme i Tobě, protože na splnění mého snu máš nemalý podíl svojí prací, konstelacemi a rituály, díky kterým jsem se posunula tam, kde právě jsem. Plná lásky k sobě i druhým, vděčnosti a pokory! Ještě jednou velké díky.

Markéta

 Halko, po konstelaci u tebe jsem se cítila tak nádherně, že jsem chtěla, aby to nikdy neskončilo. Nevěděla jsem, že po takové konstelační práci je napojení na zdroj tak snadné. Stačí se jen uvolnit a odevzdat se. Halko DÍKY!!! 

Hanka


Halko, já jsem od sezení u Tebe nový člověk, já jsem DOMA. Můj dosavadní pocit - vyhnanec v bezpečném prostoru - zmizel. Mám pocit, že i kytky mě zdraví a ptají se, kde jsem byla tak dlouho. Ať jsem udělala cokoliv, tak jsem neznala pocit vnitřní radosti. A teď se cítím volná, svobodná, teď JSEM. Jsem volná, svobodná, vědomá, jsem čas i prostor, jsem vyrovnaná. Má konstelace přišla jako dar z nebes ... vděčnost a radost ...

Jana

Svého tátu jsem nikdy neviděla a už nežije. To jak mi chybí, jsem si nejvíc uvědomila po narození syna. Vím, jak mi to, že odešel ještě než jsem se narodila, ovlivňuje vztah s manželem i synem. To, co jsem u Halky prožila, předčila všechna má očekávání. Pracovali jsme s rodem mého táty a já jsem pak seděla na zemi a vnímala jak do mě proudí síla od mého táty, vlévala se do mě jeho podpora a jeho láska byla všude kolem mě. Ještě nikdy jsem něco takového nezažila. Cítila jsem se neskutečně milovaná a naprosto příjímaná.

Simona


Chci Ti poděkovat za andělský večer. Bylo to krásně povznášející ...

Veronika


Ahoj Halko, když jsem se včera vrátila z konstelací, kde jsem si stavěla konstelaci na odpuštění a rozloučení s mým mužem, našla jsem mail od svého muže na rozloučenou. Píše, že se ode mě musí už odpoutat a že mě prosí o odpuštění a odpouští mi. Je v něm cítit hodně lásky, ale i přiznává svou bolest. Bolí mě to, ale zároveň cítím, že je to nevyhnutelná cesta proměny našeho vztahu. Napsala jsem mu láskyplný mail, že jsem vděčná a že lásku k němu i od něj cítím. Díky za to, co děláš a jak úžasná bytost jsi.

Radka

Mám velké pohnutí ještě s Tebou sdílet, že je to jízda jak prase a že jsem doposud nezažila takovou defragmentaci z takhle krátký práce... Jsem Ti vděčná.

Petra

Pozitivní změny, které se udály hned den po té, co jsem od tebe odešla, jsem opravdu nečekala a bylo to pro mě neskutečné.

Lada


Halko, bála jsem se budoucnosti, teď se na ní těším.

Děkuji. S úctou a láskou

Pavlína


Děkuji Ti za ty dva večery na konstelacích. Cítím velkou úlevu. Děkuji!

Ilona

Díky za včerejší úžasný večer. Cítil jsem mužský princip, jako zatím ještě nikdy. Prožíváme s mou ženou nádherné dny...

Martin


Halko, já se s pořád směju. Ještě jedu na Tvojí super sobotní energii - moc ti ještě jednou děkuji.

Hela

Milá Halko,

srdečně děkuji za týden plný uvědomění, vděčnosti, uvolnění a podpory. Až cestou domů jsem si všimla, že jsem Toničce oblékla na cestu tam i zpět šaty s velikým srdcem - a teď se stále cítím obrovským srdcem obejmutá.
Budu se těšit zase za rok.
S láskou
Lucka

Děkuji, jsem vděčná za takovou úlevu, která se po konstelaci dostavila ... Jsi pro mě inspirací.

 Alena 


Já jsem po návratu z tance ženství u svého nového přítele uplně vystoupala. Byl ze mě nadšen, jak ze mě září pohoda a od té doby jsme spolu každý víkend. Začíná se to vyvíjet ve velmi pěkný vztah a již mluví o přestěhování za mnou a i o dětech, o kterých dřív nechtěl ani slyšet. Jsem moc šťastná.

Natálie

Mám se ve svém životě hezky. A to i díky Tobě a Tvým konstelacím.

Jirka

Díky můj průvodce. Užívám si to.

Petr  


Ještě jednou bych Ti chtěla poděkovat za sobotní seminář. Moc se mi to líbilo a cítím se obohacená.

Lucka

Přitáhlo mě to k Tobě, všude se o Tobě mluví a najednou jsem u Tebe byla. Byla to moje první zkušenost s konstelacemi. A nelituji! S Tebou můžu být sama sebou a nacházím odpovědí, které jsem dlouho hledala. Díky.

SoňaJeden z důvodů proč jsem šel na Tvé konstelace byl, že z tebe na fotce vyzařovala nádherná energie. Ale ve skutečnosti je to ještě mnohem lepší. Je radost potkávat lidi jako jsi Ty. Ještě jednou díky.

Milan 


Děkuji za včerejší večer, bylo to nádherné, poučné a především láskyplné.

Jarmila 


Halko, před konstelacemi u tebe jsem před rodinou mého muže utíkala a teď jsem se cítila uvolněně a měla jsem příjemný pocit z jejich blízkosti. Tomu říkám skutečná transformace. Dřív jsem čas s nimi sotva přežila, byla to moje noční můra a nyní byl náš společný čas naplněn radostí. Těším se na příště, až přijedou.

Děkuji, děkuji, děkuji.

Simča


Halko, moc děkujeme. Jsi úžasná bytost. Mám Tě moc ráda.

Lenka

Proč konstelace s Halkou? - protože mi ji doporučila dcera - protože se před nikým neponižuje a nad nikým nepovyšuje - protože používá srdce - protože důvěřuje a věří - protože je laskavá a pevná - protože je milující a taky někdy nevybíravá.

Jana


Děkujeme Ti za  péči a pomoc.

Danča a Pavel 


Halko, děláš NÁDHERNOU PRÁCI!!! Děkuji!

Renata 


Moc děkuji za krásnou konstelacei. Byla fakt nádherná. Bylo to pro mě velmi silné.

Jan

Halko krása, nádhera. Cítím po ženském semináři nádherné souznění.

Linda

Halko děkuji Ti. Moje včerejší první setkání s konstelacemi bylo neuvěřitelně obohacující.

Hanka 


Milá Halko. Ráda bych Ti touto cestou poděkovala a ocenila Tvůj přínos Lidem ...

 Arnoštka

Už nikdy bych se nechtěl cítit tak, jak jsem se cítit. než jsem přišel poprvé k tobě. Za ty dva roky, které k tobě chodím na konstelace, se mi ulevilo a život se mi velmi proměnil.

Dík!!!

Honza

Halko, děkuji ti za tvou práci, za schopnost napojení na moudrost mého pole. Všechno se u tebe skládá, rozpouští to, co mě bolí a život je stále plnější, lehčí a šťastnější.

Díky Anděli náš.

Kristýna

Halko, tvoje dary jak pomoci lidem jsou neskutečné. Cítím, jak se mé tělo i duše zbavuje bloků a zátěží. Po každé návštěvě u tebe se dějí neskutečné věci.

Mám tě ráda.

Lidie

Halko, všechno je od doby, kdy jsem byla u Tebe, jiné. V práci vše stíhám zpracovat ještě před koncem pracovní doby a doma potkávám šťastné zářivé slunce - svoji dceru. S vnoučkem se zpíváme skoro 2 hodiny (je to možné ?). V celém domě je taková pohoda a jistota bezpečí, já jsem najednou opravdu DOMA. Po konstelaci spadla opona, položilo se poslední zakutálené puzzle do skládačky a všechno udělalo jeden velkolepý veletoč. Vyneslo mě to někam do království nebeského ... Mám potřebu vysvětlit svůj příměr k puzzlím. Nenapadlo by mě, že jednotlivé konstelace jsou v podstatě skládačkou nějakého obrazu a teprve dnes mi dochází, že to obraz byl a veliký. Ty jsi mě spustila něco, co vyplnilo všechny nevyplněné prostory obrazu a s posledním puzzlíkem přišel výbuch, padaly okovy, zdi, a do toho barevné ohňostroje ve světle, čerstvý vzduch a tobogán radosti. Děkuji.

Jana

Děkuji za skvělou konstelaci, hned se to začalo v mé rodině hýbat.

Jitka


Ahoj Halko, dnes jsem nastoupila do notářské kanceláře, klidné a profesionální prostředí a mám víc peněz než jsem měla v bance.
A to jsem k Tobě před pár lety přišla s tím, že už mě v mém věku nikdo nezaměstná! Tak jsem Ti chtěla poděkovat za pomoc a podporu.

Dana

Díky za tvé vhledy do mého života.

Vždy mě práce s tebou nakopně, obohatí a posune.

Jarda


Milá Halko, každá konstelace s tebou je pro mě setkání s láskou.

Děkuji.

Marie

Tvoje články obsahují dar slova, co nezustává na povrchu.

Agata

Žít v srdci