Naslouchej si

06.12.2022

Je to již pár let. Jela jsem sama v autě, potichu hrálo rádio. Silně jsem cítila propojení.

Tentokrát jsem byla sama v sobě inspirovaná o vnímání vnitřního vedení.


Vnitřní vedení, hlas intuice mnozí z nás dobře známe. Slyšíme, vnímáme, vidíme vnitřní obrazy. Cítíme, co máme udělat, kam se vydat, na koho se obrátit ...

A pak často vstoupí do cesty rozum, který nám toto doporučení rozmluví.


Uvědomila jsem si, jak jsem před mnoha lety nenásledovala vnitřní vedení, svůj vnitřní hlas a dodnes si nesu mimořádně obtížné následky. Tyto náročné okolnosti života mě dovedly do velké vnitřní síly a otevřely mé srdce lásce. Kdybych své nitro tenkrát poslechla, mohly být okolnosti mého zrání méně bolestné?

Naslouchej si a poslechni se.

Jak jsem v autě vnímala, že je důležité nejen naslouchat vnitřnímu vedení, ale také ho následovat, začala se sama o sobě zvyšovat hlasitostrádia. Překvapeně jsem koukala na displej, kde se zvyšovala čísla ukazující hlasitost. Myslela jsem si, že přímo redaktoři v rádiu zvyšují hlasitost jako při hlášení dopravní situace. Ale hrála pořád stejná skladba. Ztlumila jsem rádio a znova. Čísla naskakovala, rádio zvyšovalosvojí hlasitost tak, až to bylo velmi nepříjemné. Říkala jsem si, to mám rozbité rádio? Opět jsem ho ztlumila a jak potřetí naskakovala čísla a zvyšovala se hlasitost, mi to došlo.

Naslouchej si a poslechni se.

Pokud nenásleduješ šepot, znamení vnitřního vedení, které tě vždy vede ve směru tvého nejvyššího dobra, ono svůj hlas zvyšuje. Dalšími hlasitějšími upozorněními, později nepříjemnými náročnými událostmi a nakonec třeba i nemocí.

Jak mi to došlo, rádio již svou hlasitost nezvýšilo.


NASLOUCHEJ SI A POSLECHNI SE

Žít v srdci